HAKKIMIZDA

Anasayfa » HAKKIMIZDA

M.A.S Temizlik bütün temizlik alanlarında faaliyet gösteren profesyonel bir temizlik firmasıdır. Sektöründe ki gelişmeleri yakından takip eden M.A.S Temizlik ekipman ve makine olarak sektörünün en gelişmiş ve teknolojik ürünlerini kullanmaktadır. Özenle seçtiği temizlik personellerini sürekli eğitimlerden geçirerek kaliteli ve yüksek iş ahlakına sahip bir ekip kurmuştur.

M.A.S Temizlik gelişmiş bir müşteri destek departmanına sahiptir. Bu departman müşterilerimizin taleplerine anında karşılık verir. Randevu talebiniz sisteme düştüğü andan itibaren müşteri temsilcimiz size her konuda yardımcı olmaya başlayacaktır.

M.A.S Temizlik ezber bozan çalışmaları ile sektöründe lider marka olma yolunda emin adımlarla ilermektedir. Yaptığı yatırımlar dikkat çeken firmamız bir çok firmaya da örnek olmaktadır. Kaliteli ve güvenli temizliğin herkesin hakkı olduğunu düşünen firmamız, daha çok müşteriye ulaşmak için internet, sosyal medya ve ağızdan ağıza pazarlama yöntemlerini etkin bir şekilde kullanmaktadır. Sizlerden aldığımız güç ile yolumuza devam ediyoruz.